Profesyonel, güçlü bağlantılarımız sayesinde başlıca büyük
limanlarda 25 yıldır sizler için hizmet veriyoruz

We move your business

İş birliği içerisinde olduğumuz büyük denizcilik
firmaları sayesinde her zaman talepleriniz için çözüm üretiyoruz

We move your business

Biz Kimiz

Uluslararası deniz, hava ve kara taşımacılığı sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi sayesinde Aermar s.r.l. ithalat ve ihracat gönderileriniz için güvenilir ortaklık sağlayan denizcilik firmasıdır.

Deniz taşımacılığı dünyasına ilişkin derin bilgi birikimimiz sayesinde, büyük denizcilik şirketleriyle yoğun bir ticari anlaşma içerisinde olup, Dünya'nın her yerine lojistik anlamında tam destek verebiliyoruz. Taşımacılık anlamında bize destek veren denizcilik şirketleri; MAERSK GROUP - MSC - CMA CGM - COSCO - EVERGREEN - HAPAĞ - LLOYD.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını biliyoruz ve her özel ihtiyaç için çözüm sunabiliyoruz. En uygun taşıma aracının seçiminden, gümrük bürokratik prosedürünün kontrolüne, gönderinin her aşama takibine, herhangi bir sorunu (tesadüfi ve öngörülemeyen olaylar, sevkiyatlarda ve/veya teslimatlarda gecikmeler, hırsızlıklar, kayıplar vb.) mümkün olan en kısa sürede çözmek için ve profesyonel şekilde ticari süreklikliliğinin sağlanması için tam destek veren uzman bir ekibe sahibiz.

Hizmetlerimizin arasında ayrıca yüklemelerinizin varış noktasına kadar sevkiyatın organizasyonu, gümrük işlemleri, VGM iletimi, sevkiyatın takibi, sigorta ve konşimento kontrolleri bulunmaktadır.

Röportajı izle

BAĞLI KURULUŞLAR

Aermar Srl - Piazza Umberto, 54 Bari (Italia) - Infotel: +39 080.5244000 - Fax +39 080.5244377 - info@aermar.com - P/I-C/F 06274930723
Cap. Soc. € 10.000,00 (I.V.) - Reg.Imp. BARI Nr. 06274930723 del 07.03.05 REA Nr. 474111
Privacy policy